Jestem psychologiem, psychoterapeutką i socjoterapeutką pracującą z młodzieżą. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie podnoszę swoje kompetencje w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, która jest specjalistycznym podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Zdobywam doświadczenie zawodowe pracując w Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej, gdzie prowadzę terapię indywidualną oraz grupy socjoterapeutyczne dla młodzieży. Ponadto pracuję w szkole podstawowej udzielając wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży.

W mojej pracy stosuję podejście psychodynamiczne, w którym najważniejsza jest relacja terapeutyczna oparta na wzajemnym zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia. Podejście psychodynamiczne jest jednym z głównych nurtów psychoterapii, które koncentruje się na nieświadomych procesach psychicznych, konfliktach wewnętrznych i ich wpływie na zachowanie oraz emocje jednostki.

Stale rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach i seminariach, a swoją pracę poddaję superwizji.

Pracuję z osobami, które doświadczają różnych trudności w życiu codziennym a zwłaszcza:

  • niska samoocena

  • trudności w relacjach rówieśniczych i związkach

  • przeżywanie lęku, kryzysów

  • depresja

  • stres

  • zaburzenia nastroju

Dostępność i cennik:

wtorki 17:00 - 19:00

pierwsza konsultacja 200zł (60min)

kolejne 180zł (45min)

Magdalena Zaborniak

Psycholog, psychoterapeutka i socjoterapeutka pracującą z młodzieżą