Tylko dobre doświadczenia…

Centrum Dobrej Terapii - Good Mood to kolejny projekt działającej we Wrocławiu od 20 lat Fundacji Opieka i Troska. Setki godzin pracy środowiskowej z osobami doświadczającymi chorób psychicznych, dziesiątki zrealizowanych przez nas projektów, programów i szkoleń, utwierdziły nas w przekonaniu, jak ważne jest budowanie systemowego wsparcia w społeczności lokalnej. Naszą misją jest angażowanie społeczne osób doświadczających kryzysu i budowanie dialogu z ich najbliższymi. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób psychicznych znalazło swoje odzwierciedlenie w realizowanej obecnie w Polsce reformie psychiatrii. W ciągu ostatnich 4 lat realizowaliśmy pilotaż Hostelu dla osób po kryzysie psychicznym. Jesteśmy też partnerem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego odpowiedzialnym za działania w zakresie oparcia środowiskowego. Specjalizujemy się w leczeniu schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej i depresji, jednak nasza oferta uwzględnia także wsparcie w sferze rozwoju osobistego.

kobieta w pokoju i harmoni na zboczu skały
kobieta w pokoju i harmoni na zboczu skały

Dlaczego My?

WYKWALIFIKOWANA
I DOŚWIADCZONA KADRA

Pracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Nasza kadra nieustannie się doskonali, szkoli i rozwija.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Od 20 lat działamy na rzecz osób z doświadczeniem choroby psychicznej i ich bliskich. Dało nam to możliwość organizacji wielu działań społecznych, edukacyjnych, aktywizacyjnych i poradniczych.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Dzięki szerokiej ofercie proponowanych przez nas działań nasza pomoc jest skuteczna i efektywna, pozwala kompleksowo zadbać o równowagę psychiczną.

EKONOMIA SPOŁECZNA I CSR

Jesteśmy podmiotem ekonomii społecznej. Całkowity zysk z naszej działalności przekazujemy na rzecz wsparcia osób doświadczonych kryzysem psychicznym oraz na działalność edukacyjną. Wybierając nasze usługi możesz zrealizować działania odpowiedzialne społecznie.

Nasza oferta

Dla dorosłych

Dla dzieci